Studenti stručnog prijediplomskog studija Hotelijerstvo, restoraterstvo i gastronomija sudjelovali u projektu SPINAKER

Studenti stručnog studija Hotelijerstva, restauraterstva i gastronomije Gabrijel Liović i Oliver Nenadić zajedno sa asistentom s Odjela za ekonomiju i poslovnu ekonomiju Marinom Stankovićem, sudjelovali su na projektu SPINAKER – Intensive International Education Programs 2023 pod nazivom ”Design thinking in the search for innovative solutions in an international enviroment” koji se održavao u Łodzu na sveučilištu Łodz University of Technology. Cilj projekta jest stjecanje znanja iz Design Thinkinga pomoću računalnih simulacija. Tijekom posjeta sudionici projekta su imali priliku posjetiti međunarodne tvrtke kao primjere dobre prakse za rješavanje poslovnih problema pomoću dizajna metoda za donošenje odluka. Također, sudjelovali su na radionicama u računalnoj simulaciji na softverskoj platformi REVAS.

Predhodni članakPosjet rukovoditeljice Interdisciplinarnog studijskog programa Konzervacija i restauracija s Fakulteta likovnih umjetnosti u Cetinju
Slijedeći članakNATJEČAJI – izbori u zvanja (196. sjednica Senata)