Pridružite se humanitarnoj akciji STUDENTSKE RUKE DOBROTE – ZA LUCIJU

Sveučilište u Dubrovniku Vas poziva da se pridružite humanitarnoj akciji STUDENTSKE RUKE DOBROTE – ZA LUCIJU,  koju organiziraju studenti i zaposlenici Odjela za ekonomiju i poslovnu ekonomiju, a u sklopu akcije Udruge Tata je Tata.

Studenti Hotelijerstva, restoraterstva i gastronomije s mentoricom – slastičarkom Antoniom Medo pripremaju blagdanske kolače čija će se prodaja održati u nedjelju, 17. prosinca u 20 sati u Studentskom domu (tijekom koncerta grupe Dalmatino). Prikupljeni novac donirat će se za potrebe liječenja malene Lucije Tevšić.

Predhodni članakSvečano obilježen početak nastave četvrte generacije studenata na poslijediplomskom doktorskom studiju „Poslovna ekonomija u digitalnom okruženju“
Slijedeći članakKoncert tradicionalnih i popularnih božićnih pjesama