Koncert tradicionalnih i popularnih božićnih pjesama

Sveučilište u Dubrovniku i ove godine organizira koncert tradicionalnih i popularnih božićnih pjesama koji će se održati 20. prosinca u 12 sati u Kampusu Sveučilišta (1. kat).

U svečano blagdansko vrijeme će nas uveseliti nastup mješovitog zbora Libertas koji će s domaćinima zapjevati adventske i božićne pjesme.

Zbor Libertas je udruga pjevača amatera koji već dugi niz godina svojom pjesmom uveseljava sugrađane i goste Grada, a uspješno nastupa po Hrvatskoj i inozemstvu. Repertoar zbora je vrlo bogat i raznolik, od djela klasične glazbe, do tradicionalnih i pučkih napjeva ali i suvremene glazbe.

Predhodni članakPridružite se humanitarnoj akciji STUDENTSKE RUKE DOBROTE – ZA LUCIJU
Slijedeći članakNatječaj za mobilnost osoblja – projekt Erasmus+ KA171 2023. – suradnja s partnerskim zemljama – TUNIS