Poziv studentima na 15. multidisciplinarni znanstveno-stručni skup Studenti u susret nauci – StES

15. multidisciplinarni znanstveno-stručni skup Studenti u susret nauci – StES 2022. s međunarodnim sudjelovanje bit će održan od 17. do 19. studenoga 2022. godine na Univerzitetu u Banjoj Luci. Na skup se mogu prijaviti studenti preddiplomskih, diplomskih i doktorskih studija, kao i mladi istraživači do 30 godina.

Riječ je o vodećem je znanstveno-stručnom skupu studenata, multidisciplinarnog karaktera, u organizaciji Studentskog parlamenta Univerziteta u Banjoj Luci, koji daje priliku studentima za upuštanje u svijet znanosti i istraživanja. Cilј StES skupa jes prikazati znanstvena i stručna dostignuća studenata i mogućnost njihove primjene u praksi, te određivanje budućeg pravca istraživanja. StES je prilika da se unaprijedi znanstvenoistraživački rad studenata u zemlji i regiji, promovira znanstveni duh akademske zajednice, razmjenjuju mišlјenja i sklapaju nova prijatelјstva.

Više o svemu u popratnim materijalima u nastavku!

Predhodni članakNATJEČAJ – voditelj Ureda rektora
Slijedeći članakNATJEČAJ ZA SUBVENCIONIRANI SMJEŠTAJ U STUDENTSKOM DOMU