Predavanje za studentice i studente u okviru projekta Ženske sobe “Prepoznaj, osnaži se, prijavi!”

Ženska soba – Centar za seksualna prava poziva sve zainteresirane studentice i studente diljem Hrvatske da se prijave na besplatno predavanje u sklopu projekta “PREPOZNAJ, OSNAŽI SE, PRIJAVI!” koji Ženska soba provodi uz financijsku podršku Središnjeg ureda za demografiju i mlade.

Predavanje će se održati u ponedjeljak, 11. travnja 2022. godine od 16:00 do 17:30 sati na platformi Zoom.

Studentice i studenti imat će priliku educirati se o problematici seksualnog nasilja nad i među mladima te mehanizmima zaštite. Nakon predavanja bit će vremena za pitanja i diskusiju. Predavačice su članice Ženske sobe, Kristina Mihaljević, mag.paed.soc. i Andrea Domitrović, mag.psych., koje imaju višegodišnje iskustvo rada na problematici seksualnog nasilja.

Sudjelovanje na predavanju je besplatno te će svi koji se odazovu pozivu na predavanje imati priliku kasnije aktivno sudjelovati u ostalim projektnim aktivnostima.

Prijava na predavanje moguća je putem POVEZNICE.

Poziv na predavanje možete pronaći na poveznici OVDJE i u nastavku.

Više informacija dostupno je u tekstu poziva te na mrežnoj stranici Ženske sobe.

Predhodni članakNatječaji za stipendije francuske vlade
Slijedeći članakErasmus+ KA103 natječaj za mobilnost osoblja, 2020.g.