Promocija studija Povijest Jadrana i Mediterana po srednjim školama

U sklopu kampanje promocije studija Povijest Jadrana i Mediterana krajem studenog i početkom prosinca 2022. godine nastavnice doc. dr. sc. Jasenka Maslek, doc. dr. sc. Marija Gjurašić i doc. dr. sc. Irena Ipšić, studentice Marija Milovac i Marija Jozović, te alumna Anja Vlašić posjetile su maturalne razrede gimnazija na otoku Korčuli (u Korčuli i Veloj Luci), u Herceg Novom, Tivtu i Kotoru.

Delegacije sa Studija upoznale su maturante s novim studijskim programom Povijesti te istaknule prednosti studiranja na Sveučilištu u Dubrovniku, za koje su maturanti svih škola izrazili veliku zainteresiranost. U sklopu iste akcije, u planu su posjete gimnazijama u Metkoviću, Pločama, Čapljini, Ljubuškom, Stolcu i Mostaru.

Predhodni članakDepartment of Communication Science project lead for ADMO project worth EUR 1.8 million
Slijedeći članakOdjel za komunikologiju nositelj ADMO projekta vrijednog 1,8 milijuna eura