Dies Academicus povodom 20. obljetnice rada Sveučilišta u Dubrovniku

Sveučilište u Dubrovniku organizira proslavu Dana Sveučilišta u Dubrovniku, Dies Academicus povodom 20. obljetnice rada u utorak, 21. studenoga, u 10 sati u Studentskom domu u dvorani Salocha.

Nakon pozdravnih govora uzvanika i rektora Sveučilišta prof. dr. sc. Nikše Buruma, dodijelit će se priznanja institucijama, tvrtkama, udrugama i pojedincima za doprinos u radu i razvoju Sveučilišta, počasno priznanje professor emeritus i Rektorove nagrade za najbolja studentska znanstvena, stručna ili umjetnička ostvarenje.

Svečanost će uveličati nastupi zbora Libertas i grupe Silente.

Program proslave se nastavlja i u večernjim satima velikim koncertom dubrovačke grupe Silente koji će nastupiti od 21 sat ispred Studentskog doma. Besplatan koncert je dar Sveučilišta svim sugrađanima i sugrađankama i predstavlja zahvalnost prema zajednici koja dugi niz godina podržava njegov rad.

Svi studenti će na dan proslave imati besplatan ručak u studentskoj menzi.

Predhodni članakNATJEČAJ- Rukovoditelj (predstojnik, pročelnik) područnog ureda ili službe – glavni tajnik
Slijedeći članakStudentima Odjela za ekonomiju i poslovnu ekonomiju i učenicima Ekonomske škole Dubrovnik predstavila se poduzetnica Sanja Oštrić Stamenić