Potpisan ugovor o dodjeli bespovratnih sredstava za održavanje matičnih nasada visokih kategorija

Ministrica poljoprivrede mr.sc. Marija Vučković i rektor Sveučilišta u Dubrovniku prof. dr. sc. Nikša Burum i potpisali su ugovor o dodjeli bespovratnih sredstava za provedbu Programa potpore za istraživanja utjecaja različitih tehnologija i agrotehničkih mjera na održavanje matičnih nasada visokih kategorija za razdoblje 2022.-2024. godine, a temeljem Javnog poziva za navedeni Program Ministarstva poljoprivrede Republike Hrvatske. Nastavak je to uspješne suradnje Ministarstva poljoprivrede i Zavoda za mediteranske kulture Sveučilišta u Dubrovniku na uspostavi nacionalnih bezvirusnih matičnih nasada agruma. Sastanku su nazočile i izv.prof.dr.sc. Mara Marić predstojnica Zavoda za mediteranske kulture i izv.prof.dr.sc. Marijana Pećarević prorektorica za znanost i međunarodnu suradnju.

Predhodni članakErasmus+ Natječaj za mobilnost studenata u svrhu obavljanja stručne prakse – KA131 2021.
Slijedeći članakUčenici OŠ Lapad posjetili UNIDU u okviru projekta Blue-connect