Sveučilištu Dubrovniku dodijeljena oznaka „Erasmus Without Paper Champions“

Europska komisija objavila je u veljači 2023. otvoreni poziv za Erasmus Without Paper (EWP) Champions, u slobodnom prijevodu natjecanje za prvaka Erasmusa bez papira, jedinstvenu priliku  visokim učilištima za pokazivanje  napora koje su poduzeli i predanosti digitalizaciji Erasmus+ administrativnih procesa kroz mrežu EWP.

Komisija je tražila visoka učilišta koja su implementirala EWP da postanu vidljivi pobornici na razini programskih zemalja, prepoznati kao predvodnici promjena i inspirirajući druge da slijede njihov primjer.

Odabrana visoka učilišta među kojima i Sveučilište u Dubrovniku imat će također važnu ulogu u testiranju i pomoći će u poboljšanju dizajna poslovnih procesa kako bi se postigla besprijekorna i učinkovita administracija Erasmus+ studentskih mobilnosti.

Predhodni članakIAMU Student Forum – London 2023
Slijedeći članakJesenski ispitni rokovi akademske 2022./2023. godine