Poziv na javnu obranu doktorskog rada pristupnika Antuna Cara

Javna obrana doktorskog rada Antuna Cara Tuberkuloza u dubrovačkom društvu od 1825. godine do sredine 20. stoljeća pristupnika poslijediplomskog doktorskog studija Povijest stanovništva, održat će se u srijedu, 21. srpnja 2021., s početkom u 10 sati on line putem platforme ZOOM. Doktorski rad izrađen je pod mentorstvom doc. dr. sc. Kristine Puljizević.

Pristupnik će braniti doktorski rad pred Povjerenstvom:

1. Dr. sc. Milan Radošević, (HAZU, Zavod za povijesne i društvene znanosti u Rijeci – Područna jedinica u Puli, Hrvatska), predsjednik povjerenstva;

2. Doc. dr. sc. Maja Katušić, znanstvena suradnica (Hrvatski institut za povijest, Zagreb, Hrvatska; Hrvatsko katoličko sveučilište, Zagreb, Hrvatska ), 2. član;

3. Dr. sc. Rina Kralj-Brassard, viša znanstvena suradnica, Zavod za povijesne znanosti HAZU u Dubrovniku), 3. član.

Javnoj obrani doktorskog rada moguće je pristupiti putem sljedeće poveznice:

Passcode: UNIDU

Predhodni članakPrezentacija projekta LoMI na Pomorskom odjelu Sveučilišta u Dubrovniku
Slijedeći članakPredstavljen projekt Du STEM